Stojeći ventilator STELLA FS-1625-50W - Overnight
Stojeći ventilator STELLA FS-1625-50W Slika 1
Stojeći ventilator STELLA FS-1625-50W Slika 2
Stojeći ventilator STELLA FS-1625-50W Slika 3
Stojeći ventilator STELLA FS-1625-50W
2.180 RSD
*sve prikazane cene su sa uračunatim pdv-om
EAN: 8606017163190Brend: stellaSKU: 2503845
Na stanju.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Opis proizvoda
Model: Stojeći ventilator STELLA FS-1625
Robna grupa: Ventilatori / Osveživači / Ovlaživači
Uvoznik:
Zemlja porekla:
Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Karakteristike
Boja: Bela
Visina: 122 cm
Prečnik: 40,64 cm
Napajanje: 220–240V, 50Hz
Potrošnja: 50 W (energetski efikasan)