Napajanje 600W ZEUS 80 ZUS-FOR600S PLUS Bronze 12cm
4.540 RSD
*sve prikazane cene su sa uračunatim pdv-omEAN: 8606108128558Brend: ZEUSSKU: 2484435
Na stanju.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Opis proizvoda
| Model | Napajanje 600W ZEUS 80 ZUS-FOR600S PLUS Bronze 12cm |
| Robna grupa | NAPAJANJA |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Tip | Standardno |
| Oblik (Form factor) | ATX (PS2) |
| Izlazna snaga | 600 W |
| Sertifikat | 80 Plus Bronze |
| Efikasnost | 85 Plus Bronze |
| 20+4 pin | 1 |
| 24 pin | 1 |
| 8(4+4)pin EPS 12V: | 1 |
| PCI-e 6 Pin | 1 |
| PCI-e 6+2 Pin | 1 |
| SATA | 5 |
| Molex 4 pin | 3 |
| Floppy | 1 |
| +3.3V | 18A |
| +5V | 18A |
| +12V1 | 14A |
| +12V2 | 14A |
| -12V | 0.3A |
| +5Vsb | 2A |
| Prečnik ventilatora | 12 cm |
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Podeli
Slični proizvodi
NAPAJANJE ASUS TUF-GAMING-750B 80+Bronze
11.810 RSD
Napajanje 700W ZEUS ZUS-700
Napajanje 500W ZEUS ZUS-500 12cm bulk
Napajanje 600W ZEUS ZUS-600 12cm
Napajanje 500W ZEUS ZUS500 12cm