Laptop Asus Vivobook S14 S5406SA-QD123W 14 WUXGA OLED/U7-256V/16GB/NVMe 512GB/Win11 home/SR Slika 1
Laptop Asus Vivobook S14 S5406SA-QD123W 14 WUXGA OLED/U7-256V/16GB/NVMe 512GB/Win11 home/SR Slika 2
Laptop Asus Vivobook S14 S5406SA-QD123W 14 WUXGA OLED/U7-256V/16GB/NVMe 512GB/Win11 home/SR Slika 3
Laptop Asus Vivobook S14 S5406SA-QD123W 14 WUXGA OLED/U7-256V/16GB/NVMe 512GB/Win11 home/SR
146.160 RSD
*sve prikazane cene su sa uračunatim pdv-om
EAN: 4711387775790Brend: ASUSSKU: 2497086
Na stanju.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Opis proizvoda
Model: Laptop Asus Vivobook S14 S5406SA-QD123W 14 WUXGA OLED/U7-256V/16GB/NVMe 512GB/Win11 home/SR
Robna grupa: LAPTOPOVI
Uvoznik: Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda
Zemlja porekla: Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda
Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Ekran 14.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz, 1.07 billion colors, Glossy display, 70% less harmful blue light
VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, Screen-to-body ratio 87%
Procesor Intel Core Ultra 7 Processor 256V 16GB 1.8 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores, 8 Threads);
Intel AI Boost NPU up to 47
Neural Processor Intel AI Boost NPU
Memorija 16GB LPDDR5X Memory on Package
Hard disk 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Graficka karta Intel Arc Graphics, Share
Operativni sistem Windows 11 Home
Slotovi 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Micro SD card reader
Kamera FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter
Audio  Smart Amp Technology
Built-in speaker
Built-in microphone
Built-in array microphone
harman/kardon (Mainstream)
Baterija 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal