NAPAJANJE ASUS TUF-GAMING-750B 80+Bronze
11.810 RSD
*sve prikazane cene su sa uračunatim pdv-omEAN: 4718017724029Brend: ASUSSKU: 2239
Na stanju.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Opis proizvoda
TUF-GAMING-750B, Snaga 750W, aktivni PFC, Hlađenje - Vel. vent. [mm] 120, 24-pinski konektor 1, CPU 2, SATA 8, PCIe 4, Molex 4, Form Factor ATX 12V, 80 Plus Bronze
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Snaga | 750 |
| PFC | aktivni PFC |
| AC Input [V] | 110-240 |
| Form Factor | ATX 12V |
| Efikasnost | 80 Plus Bronze |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| Hlađenje | 120 |
| 20-pinski konektor | 86 |
| DIMENZIJE Duljina (mm) | 150 |
| DIMENZIJE Širina (mm) | 150 |
| Certifikati | CCC |
| Sistemi zaštite | OPP |
| MTBF [hrs] | 0 |
| Konektori | |
| 24-pinski konektor | 1 |
| ATX12V | 2 |
| SATA | 8 |
| FDD | 0 |
| PCIe | 4 |
| Molex | 4 |
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Podeli
Slični proizvodi
Napajanje 700W ZEUS ZUS-700
2.950 RSD
Napajanje 500W ZEUS ZUS-500 12cm bulk
Napajanje 600W ZEUS ZUS-600 12cm
Napajanje 500W ZEUS ZUS500 12cm