ASUS Napajanje 1000W Asus TUF-GAMING-1000G - Overnight
ASUS Napajanje 1000W Asus TUF-GAMING-1000G Slika 1
ASUS Napajanje 1000W Asus TUF-GAMING-1000G
20.490 RSD
*sve prikazane cene su sa uračunatim pdv-om
EAN: 4711081786412Brend: ASUSSKU: 1098590
Na stanju.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Opis proizvoda
Hlađenje: Aktivno (sa ventilatorom)
Izlazna snaga: 1000W
Tip: Modularno
Oblik (Form factor): ATX (PS2)
Standard: ATX v3.0
Serftifikat: 80 Plus Gold
PFC (Power Factor Correction): Active PFC
KONEKTORI: :
20+4 pin: 1
8(4+4)pin EPS 12V: 2
PCI-e 8 Pin: 4
PCI-e 16(12+4) Pin : 1
SATA: 5
Molex 4 pin: 4
NAPONSKE GRANE: :
+3.3V: 25A
+5V: 25A
+12V1: 83.3A
-12V: 0.8A
+5Vsb: 3A
SISTEMI ZAŠTITE: :
OVP (Over Voltage Protection): Da
UVP (Under Voltage Protection): Da
OPP (Over Power (Load) Protection): Da
OTP (Over Temperature Protection): Da
SCP (Short-Circuit Protection): Da
OCP (Over Current Protection): Da
Prečnik ventilatora: 13.5cm
Dimenzije: 150 x 150 x 86 mm
Osnovne karakteristike
Snaga1000W