INT optički kabl,Duplex,MM,LC LC,62.5 125,OM1,2m,Narandzasti | Mrežni kablovi i konektori | Sigurnosna i mrežna oprema | Overnight

INT optički kabl,Duplex,MM,LC LC,62.5 125,OM1,2m,Narandzasti

890din
Na stanju: Da
Rok dostave: 1-3 dana

komada

Prečnici: - jezgro: 62.5 µm - obloga: 125 µm Tip vlakna: multimode Konektori: LC to LC Duplex Materijal omota: LSZH OD omota: 3.0 mm